Před a po

Na této stránce naleznete zkušenosti našich klientů, kteří o ně s vámi rádi podělí. Jak vypadali před dietou a jak vypadají dnes?


Věra Gabrielová, 47 let

"Mám deset let cukrovku 2. typu, takže racionální strava pro mě není žádnou neznámou. Když jsem přišla do Světa zdraví, podstoupila jsem krevní testy a po analýze těla a metabolického typu jsme s poradkyní sestavily jídelníček, který mi ukázal správnou cestu."

"Podle doporučení jsem přidala více pohybu, což mi pomohlo. Za 3 měsíce jsem cítila první výsledky! Jsem na sebe velmi pyšná, pořídila jsem si nový šatník a všichni mě chválí jak mi to sluší. Všem studio doporučuji, je to prima zkušenost a cesta pro všechny, co si s nadváhou neví rady."

Před Po
Věra Gabrielová před Věra Gabrielová po

Chcete zhubnout jako paní Věra? Objednejte se na první konzultaci a začněte s hubnutím teď hned!


Kateřina Vojáčková, Praha

"S 29-ti kily navíc jsem se přestala cítit dobře nejen po fyzické, ale především po psychické stránce. Prošla jsem si několika dietami, ale vždy to dopadlo špatně. Pak jsem ale šla na konzultaci do Světa zdraví. Zprvu jsem sice měla strach, že nezvládnu nastavený jídelníček dodržovat a že budu muset jíst to, co mi nechutná. Vše ale dopadlo dobře."

"Nyní se o 29 kilo lehčí cítím skvěle. Ale bez mého výživového poradce by to nikdy nešlo. Důležité je si uvědomit, že vše je jen na Vás a Vaší chuti změnit život k lepšímu."

Před Po
Kateřina Vojáčková před Kateřina Vojáčková po

Také se necítíte dobře po fyzické, ale i psychické stránce? Objednejte se na nezávaznou konzultaci a začněte se cítit lépe!


Jana Mafková, Plzeň

"Do poradny jsem zašla spíše ze zvědavosti. Řekla jsem si, že nabízené diety na míru prostě zkusím. Důvody jsem měla nejen zdravotní, jako byla bolest zad apod., ale také jsem se už chtěla konečně cítit dobře. Nadváhu jsem měla především kvůli nedostatku pohybu a nepravidelnému stravování. Vůbec jsem nesnídala a jíst jsem začínala až okolo 15. hodiny odpoledne. A večer jsem se u televize nacpala chipsy a čokoládou."

"Moje výživová poradkyně mi poradila, které potraviny jsou pro mě vhodné a kterým se mám naopak vyhýbat. Začala jsem pravidelně jíst, pít a pohybovat se. Nakonec se mi podařilo shodit neuvěřitelných 10 kilo. To by samozřejmě nešlo bez pohybu a mé vyživové poradkyně. Vřele doporučuji všem, kteří mají chuť změnit způsob života a více dbát o svoje zdraví. Ta námaha za to rozhodně stojí!"

Před Po
Jana Mafková před Jana Mafková po

Trápív vás podobné zdravotní problémy jako kdysi Janu? Objednejte se na nezávaznou konzultaci a zbavte se jich!